KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752090
nr 1475 2090
Emma Tell. Stilleben. Signerad, daterad 1912. Olja på duk, 28x36 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:50:35
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.200 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer